Serbest Bölgeler Mevzuatı

Dış Ticaret Yayınları

Bu yayınımızda yer alan konular:

 • 3218 sayılı Serbest Bölgeler Kanunu, Serbest Bölgeler Kurulması ile İlgili çeşitli Kararnameler, İstanbul Atatürk Havalimanı Serbest Bölgesi Kıyı Bankacılığı (Off-Shore), Serbest Bölgeler Uygulama Yönetmeliği gibi bu Kanunla ilgili Yönetmelikler, bu Kanunun uygulanması ile ilgili muhtelif Tebliğ ve Genelgeler ve ilgili mevzuat.

 • Bankacılık, Gümrük gibi mevzuatın Serbest Bölgeler Kanunu ile ilgili bölümleri, Yatırımlarda Devlet Yardımları, KOBİ Yatırımlarında Devlet Yardımları, İhracat, İhracat Sayılan Satış ve Teslimler ile Döviz Kazandırıcı Hizmet ve Faaliyetlerde Vergi, Resim ve Harç İstisnası Hakkında Mevzuat, Dahilde İşleme Rejimi ile ilgili mevzuat.

Basılı cilt satışı ve Dergimizin KDV oranı %0, Basılı yayım ve Elektronik Abonelik bedeline %18 KDV dahildir.

Ürünler

 • MEVBANK Yönetim Sistemleri

  İSG, Çevre, Gıda, Enerji Mevzuatı Yükümlülüklerinizi belirleyip, yasal uyumunuzu hızla ve kolayca yönetmenizi sağlayın.

 • Sosyal Güvenlik Mevzuatı Ekonomik Seti

  Sosyal Güvenlik Mevzuatı Ekonomik Setini değişir yapraklı (föyvolant) ciltler şeklinde her gün güncellenen basılı yayınımıza abone olarak takip edin.

 • MEVBANK Tüm Mevzuat ve İçtihat Seti

  Vergi, İş ve Sosyal Güvenlik, Ticaret, Gümrük, Yönetim Sistemleri konularında güncel mevzuat, zengin içtihat ve uzman makalelerini en kolay ve en hızlı şekilde takip edin.

 • Vergi Mevzuatı Ekonomik Seti

  Tüm Vergi Kanunlarını, Vergi Mevzuatı Ekonomik Seti ile değişir yapraklı (föyvolant) ciltler şeklinde her gün güncellenen basılı yayınımıza abone olarak takip edin.

Tümü