Dış Ticaret Anlaşmaları

Dış Ticaret Yayınları

Bu yayınımızda yer alan konular:

• Türkiye ile diğer ülkeler arasında yapılmış Dış Ticaret Anlaşmaları
• Eşyanın Tercihli Menşeinin Tespiti Hakkında Yönetmelik, Genelleştirilmiş Tercihler Sistemi Kapsamında Tercihli Rejimden Yararlanacak Eşyanın Menşeinin Tespiti Hakkında Mevzuat, Pan-Avrupa Menşe Kümülasyonu Sistemi Hakkında Mevzuat
• Bu yayın alfabetik sıraya göre düzenlenmiş olup, Gümrük Birliği dolayısıyla üçüncü ülkeler ile imzalanmış “ Serbest Ticaret Anlaşmaları”nı da içerir.
•  Anlaşmalar, Afganistan, Arnavutluk, Avustralya, Azerbaycan, Bangladeş, Belarus, Beyaz Rusya, Bosna ve Hersek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Cezayir, Çin, Endonezya, Fas, Finlandiya, Gana, Gine, Hırvatistan, Hindistan, Irak, İran, İsrail, Kazakistan, Kore, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Küba, Makedonya, Malezya, Malta, Meksika, Mısır, Moğolistan, Moldovya, Nijerya, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Romanya, Slovak Cumhuriyeti, Slovenya, Sri Lanka, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Şili, Tayland, Tunus, Uganda, Ukrayna, Ürdün, Vietnam, Yeni Zelanda ve Zaire gibi ülkeleri kapsamaktadır.

Bu yayınımız elektronik ortamda ayrı olarak bulunmamakta, İthalat ve İhracat Mevzuat serileri içinde yer almaktadır.

Basılı cilt satışı ve Dergimizin KDV oranı %0, Basılı yayım ve Elektronik Abonelik bedeline %18 KDV dahildir.

Ürünler

 • MEVBANK Yönetim Sistemleri

  İSG, Çevre, Gıda, Enerji Mevzuatı Yükümlülüklerinizi belirleyip, yasal uyumunuzu hızla ve kolayca yönetmenizi sağlayın.

 • Sosyal Güvenlik Mevzuatı Ekonomik Seti

  Sosyal Güvenlik Mevzuatı Ekonomik Setini değişir yapraklı (föyvolant) ciltler şeklinde her gün güncellenen basılı yayınımıza abone olarak takip edin.

 • MEVBANK Tüm Mevzuat ve İçtihat Seti

  Vergi, İş ve Sosyal Güvenlik, Ticaret, Gümrük, Yönetim Sistemleri konularında güncel mevzuat, zengin içtihat ve uzman makalelerini en kolay ve en hızlı şekilde takip edin.

 • Vergi Mevzuatı Ekonomik Seti

  Tüm Vergi Kanunlarını, Vergi Mevzuatı Ekonomik Seti ile değişir yapraklı (föyvolant) ciltler şeklinde her gün güncellenen basılı yayınımıza abone olarak takip edin.

Tümü